Informatie

 

Hier vind u de e-mail gegevens per speltak en voor de bestuusrleden.

Speltakken:

Welpen: welpen@borgergroep.nl
Scouts:      scouts@borgergroep.nl
Explorers: explorers@borgergroep.nl
Radiostam: radioscouts@borgergroep.nl

Bestuur:

Voorzitter:      voorzitter@borgergroep.nl
Penningmeester: penningmeester@borgergroep.nl
Secretaris: secretaris@borgergroep.nl

Adres clubgebouw:

Twarresom
Koarte Ekers 2a
8502 ZH Joure

Postadres:

Kompas 3
8502 BD Joure

 

 

 

 

Top
We slaan op welke browser je gebruikt. Dit gebruiken we om te kijken welke pagina\\\'s op de site bezocht worden en waar onze bezoekers vandaan komen. Als je dit niet wilt, slaan je keuze voor een jaar op in een cookie. Vind je het OK als we je bezoek bijhouden? Dat is goed, nee dank je.
463